Tramer Kaydı Nedir?

Tramer Nedir? Nasıl Sorgulanır?

Tramer sorgulama sistemi tüm sigorta bilgilerinin toplandığı bir veri deposudur. Sms ile veya telefonla sorgulama yapılarak bu aracın geçmişine dair bilgiler elde edilebilir. Bu bilgiler içerisinde aracın kaza geçmişi bilgileri, değişen parça bilgileri, detay bilgileri yer almaktadır.11890 numarasını arayarak Tramer kaydı sorgulaması yapabilir, dilediğiniz aracın hasar kaydı bilgilerine  ulaşabilirsiniz. Numarayı aradığınızda karşınıza çıkacak olan hasar danışmanınız paylaşmış olduğunuz bilgi doğrultusunda bütün bilgileri tarafınıza sesli olarak okuyacaktır. Böylece araç sahipleri ve yeni araç almak isteyen kişiler tramer sorgulama aracılığıyla hızlı ve güvenilir bilgiye sahip olabilecekler.

Tramer Kaydı Sorgulama Servisinden Nasıl Faydalanırım?

11890 Çağrı Merkezini arayarak aracın plaka bilgilerini veya şasi numarası bilgisini paylaşarak aracınızın hasar kaydı bilgilerini, detay bilgilerini ve değişen parça bilgilerini, kasko ve trafik poliçesi olup olmadığını tramer kaydı sorgulaması yaparak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Plakadan araç hasar sorgulama ve şasi numarası ile hasar sorgulama işlemlerinizde müşteri temsilcileri, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (Eski adıyla TRAMER) veritabanından istemiş olduğunuz sorgulamayı yapar ve çıkan sonuçları sizlerle sözlü olarak paylaşıldıktan sonra ücretsiz olarak SMS yoluyla bilgiler tarafınıza ulaşmaktadır.

İkinci el araç almadan önce alacağınız araç hakkında geçmişe dair edineceğiniz detaylı bilgiler aracı almaya karar vermenizde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. 11890 tramer sorgulama ile elde edilen bilgiler araç alacak kişiler için önemli ve ayrıcalıklı bir hizmettir. Sorgulama yaptıktan sonra karar veremediğiniz birçok araç arasında kıyaslama yapabilir kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun olan aracı 11890 plakadan tramer sorgulama ve 11890 şasi numarasından tramer sorgulama yaparak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde aracınızı satmayı düşünüyorsanız, aracınızla ilgilenen kişilerle araç hasar kaydı sorgulama bilgilerini paylaşarak satış sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Böylece 11890 tramer sorgulama servisi ile plakasını bildiğiniz araçlara ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

11890 Servisinde Başka Hangi Hizmetler Yer Almaktadır?

11890 servisinde, araç hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama, poliçe sorgulama, kaskosuz dönem sorgulama hizmetleri bulunmaktadır. 11890 araç hasar sorgulama servisi siz değerli kullanıcılarına 7/24 aralıksız olarak çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Araç sorgulama işlemi gerçekleştirerek araç alan tüketiciler rahat alışveriş gerçekleştirmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 thoughts on “Tramer Kaydı Nedir?”