Telefonla Tramer Sorgulama

Telefonla Tramer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Cep telefonları yardımıyla gerçekleştirilecek tramer sorgulama işlemi sonucunda tramer hasar kaydı bilgilerini görebileceğiniz kullanıcı dostu bir hizmettir. İnternet üzerinden hasar sorgulama gibi işlemlerin yapılmaması nedeniyle, hasar kaydı sorgulama işlemleri cep telefonlarından ücretli bir şekilde yapılmaktadır. Dilediğiniz operatörden 11890 numarasını arayarak hasar danışmanınızla görüşebilir ve hasar kaydı sorgulaması sonucunda sorgulamış olduğunuz plaka doğrultusunda bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sorgulamış olduğunuz aracın öncelikli olarak detay bilgilerine veya hasar kaydı sonuçlarına erişebilirken, arabanın değişen parçası bulunuyorsa bu araç hasar kaydı sorgulaması sonucunda öğrenilmektedir. Bu nedenle değişen parça sorgulaması için öncelikli olarak yapılmış olan hasar kaydı sorgulama sonucunda öğrendiğiniz eksper raporu (ERP) bulunan kazaların tarih bilgisi gerekmektedir. Tarih ve plaka bilgisi sonucunda değişen parçaları da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tramer sorgulaması sonucunda hasar kaydı bilgilerine göre kaza türünü de öğrenebilmektesiniz. Örneğin; çarpma sonuçlu bir kaza görünüyor olabilirken, Dolu/Yıldırım/Fırtına sonucu oluşmuş bir hasar kaydı da karşımıza çıkabilir.

Tramer sorgulama (hasar kaydı sorgulama) işlemi yapmak için 11890’ı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir