Sabit Hatlardan Araç Hasar Sorgulama

Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Araç hasar kaydı sorgulama işlemlerinizi artık telefonla da arama yaparak elde edebilirsiniz. Sms ile araç hasar sorgulama hizmeti almanın yanı sıra telefondan hasar kaydı sorgulama işlemi yapabilirken sabit hatlardan da dilerseniz arama yaparak araç sorgulama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Araç hakkında bilgilere sahip olacağımız ve araç detay bilgisi, araç değişen parça sorgulama, araç hasar sorgulama hizmetlerini kullanarak araç hakkında bütün detayları öğrenmiş olacağız. Araç alırken tereddüt ettiğimiz bu hususlar hakkında bilgi sahibi olmak doğru araç seçimi konusunda bizlere büyük oranda yardımcı olacaktır.

Sabit Hatlardan Araç Hasar Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Araç hasar sorgulama hizmetinden plaka bilgimizi mesaj olarak göndererek geri dönen mesajı okuyarak araç hasar bilgilerini görebiliyoruz. Artık 11890 Alo Hasar Servisi’ni Türkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörleri haricinde ev veya iş telefonunuzdan arayarak karşınıza çıkan Müşteri Temsilcisiyle konuşarak istediğiniz bilgileri alabilecek, bilgileri aldıktan sonra ücretsiz SMS yoluyla bu bilgileri telefonunuzun mesajlar bölümünde görebileceksiniz. İş yeri telefonumdan veya ev telefonumdan aradığımda bilgileri aldım, sabit telefonuma mesaj nasıl gelecek? sorusunu sorduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Bu gibi durumlarda Müşteri Temsilcisinden bilgileri öğrendikten sonra vereceğiniz cep telefonu numarasına dilerseniz bilgileri ücretsiz olarak mesaj olarak da alabilirsiniz.

Artık cep telefonunuz olmasa bile araç hasar sorgulama, araç detay sorgulama, kaskosuz dönem sorgulama,  hizmetlerinden faydalanabilir. Siz kullanıcılar için kolaylık sağlamak amaçlı her geçen gün yenilikler ortaya çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımıza bizlere kolaylık sağlamak amaçlı bir çok yeni hizmet dahil oluyor.

Sabit Hatlardan Araç Hakkında Sorgulama Yaparak Hangi Bilgilere Ulaşabilirim?

Ev veya İş telefonu ile araç hasar sorgulama, araç detay sorgulama, değişen parça sorgulaması hizmetlerinden Galeri işiyle ilgilen kişiler yoğun olarak kullanmaktadır. Alabileceğiniz detaylı bilgiler aşağıda yer aldığı gibidir.

Araç Hasar Sorgulama: Bu hizmetten faydalanarak araç geçmiş hasar kaydı, kaza tarihi, kazanın nedeni, toplam hasar tutarı gibi bilgileri öğrenebileceksiniz.

Araç Detay Sorgulama:  Bu hizmetten faydalanarak aracın geçmişte değişen parçalarını, parçaların orijinal olup olmadığı, parçanın kaç adet olduğu, kaza tarihi, tamirat anındaki kilometre bilgisi, toplam değişen parça tutarı, toplam işçilik tutarı gibi konular hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Kaskosuz Dönem Sorgulama: Bu hizmetten faydalanmanız durumunda aracın trafiğe çıkış tarihinden günümüze kadar geçen süre içerisinde kasko yaptırılmayan dönem bilgisini öğrenebilirsiniz.

Değişen Parça Sorgulama: Bu hizmetten faydalanmanız durumunda değişen parçalar, parçaların orijinal olup olmadığı, parçanın kaç adet olduğu, kaza tarihi, tamirat anındaki kilometre bilgisi, toplam değişen parça tutarı, toplam işçilik tutarı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bütün bu belirttiğimiz hizmetlerden 11890 numarasını cep telefonundan, iş telefonundan veya ev telefonundan arayarak hizmet alabilirsiniz. 11890 Alo Hasar Servisi siz değerli kullanıcılarına 7/24 aralıksız hizmet vermektedir. 11890 Alo hasar servisinin dakika ücreti Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (mobil ve sabit hat) aboneleri için 5.50 TL’dir. Karşınıza çıkacak müşteri temsilcisiyle birebir görüşme yaparak dilediğiniz sorgulama işlemini yaparak kolayca hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir