Plakadan Kazalı Araç Sorgulama

Araç hasar kaydı bilgilerini sorgulamak artık çok kolay! Mevcut olan cep telefonumuzla yapacağımız bir arama sonrasında araç kaza geçmişi bilgilerini, araç detay bilgilerini ve kazası varsa değişen parça bilgilerini dakikalar içinde öğrenebiliyorsunuz. İkinci el aracınızı satmadan veya almadan önce internet üzerinden araç sorgulama hizmetlerinden faydalanarak araç üzerinde Trafik cezası borcu veya MTV borcu bulunuyor mu görüntüleyebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Araç Kaza (Hasar) Bilgileri Sorgulama İşleminden Nasıl Faydalanılır?

Aracınızın geçmişe yönelik karıştığı kazalar dahil olmak üzere hasar kayıt bilgilerini görebildiğiniz kullanıcı dostu bir hizmettir. Bu hizmetten iki şekilde faydalanabilirsiniz

Plakadan Kaza Geçmişi Sorgulama

Plakadan araç hasar sorgulama işlemi yaparak, aracınızın üzerine kayıtlı hasar bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Şasi Numarasından Hasar Geçmişi Sorgulama

Şasi numaranızdan sorgulama işlemi yaparak, aracınızın geçmişten bugüne karıştığı kazaları öğrenebilirsiniz.

Kaza Geçmişi Nasıl Sorgulanır?

Araç kaza geçmişi, Detayı, Var ise Değişen parça bilgilerini 11890 numarasını arayarak kolayca sorgulayabilirsiniz. Sorgulama sonucununda yaptığınız işlem doğrultusunda gerekli bilgiler tarafınıza sesli olarak okunmaktadır. 11890 Hasar sorgulama servisi ücretli bir servistir. Operatör farketmeksizin cep telefonunuzdan veya sabit hattınızdan arayabilirsiniz.

Arachasarsorgula.com sitemiz içerisinde siz misafirlerimize yardımcı olabilecek, yol gösteren bir çok makalemiz yer almaktadır. Ziyaretçilerimize doğru bilgileri aktararak hızlı ve kolay hizmet alabilmeleri için yol gösteriyoruz. Arac hasar sorgula sitemiz bir tık kadar size yakın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir