Araç Sorgulama

Arac sorgulama günümüzün en yoğun talep alan araştırması haline gelmiş ve merak konusu olmuş kelimedir. Araba alırken plaka ile sorgulama veya sasi no ile sorgulama nasıl yapılır? gibi soru işaretleri veya sorgulama numarasını unutup araç sorgulama numarası neydi? diyerek internette aratıp işlemimizi yapabilmek adına araştırmaya başlıyoruz.

11890 Alo hasar servisi kullanıcılarına araç hakkında değişen parça, hasar kaydı, araç detay bilgilerini öğrenebilme imkanı sunuyor. İkinci el araç alımının yoğun olarak görüldüğü gibi eski adıyla tramer sorgulama hizmeti olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Araç üzerinde ağır kaza var mı? gibi bir çok soru işaretini bu sayede aklımızdan çıkartıyoruz. Gayet kullanışlı ve hızlı bir hizmet! Hasar kaydı sorgulama işlemi yaptıktan sonra kaza tarihi, tutarı ve kaza nedeni gibi bilgilere rahat ve hızlı bir şekilde erişmek hem kafamızı rahatlatacak, hem de sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirmemizi sağlayacaktır. Plaka sorgulama hizmetinden Plaka numaranızı söyleyerek pratik bir şekilde araç hasar kaydı bilgilerine erişebilirsiniz.

Plaka bilginizi veya şasi numaranızı yanınıza aldıktan sonra 11890 numarasını arayarak hızlı ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir