Araba Hasar Kaydı Sorgulama

Araba hasar kaydı sorgulama hizmetinden faydalanarak almayı düşündüğünüz aracın geçmişe dönük kaza bilgileri, varsa değişen parça bilgilerini veya detay bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz. Araç hasar kaydı eskiden günümüze kadar popüler olarak kullanılan ve yoğun talep gören bir hizmettir. İkinci el araç almak isteyen kişilerin mutlak kullandığı bir hizmet olması trend olmasını sağlamıştır.

Araba hasar kaydı sorgulama işlemi doğrultusunda kaza tarihi, kaza tutarı gibi bilgileri öğrenebiliriz. Arabasını satan kişi her ne kadar aracını tanıtırken araç hasar haydı bilgilerini sizle paylaşıyor olsa da, içinizin rahat etmesi ve verilen bilgileri doğrulamak amaçlı hasar sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araba alırken her noktayı en ince ayrıntısına kadar incelemek ve araştırmak gerekir. Uzun zamandır yaptığınız birikimlerin sonucunda araç almadan araç hakkında detayları öğrenmeniz canınızın yanmasına engel olabilir.

Araba hasar kayıt bilgilerini nasıl öğrenebilirim? dediğinizi duyar gibiyim. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom hatlı cep telefonlarınızdan veya ev, işyerinde sahip olduğunuz sabit hatlarınızdan 11890’ı arayarak 1-2 dakika içerisinde aracınız hakkında hasar bilgilerini öğrenebilirsiniz. Sorgulama işlemi yapabilmek için araba plaka numarası veya sasi numarasını bilmeniz gerekmektedir. Bu hizmetlerden gerekli bilgilere sahip olduktan sonra güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir