Telefondan Hasar Kaydı Sorgulama

Telefondan hasar kaydı sorgulama işlemi eskiden sadece sms ile yapılırken, artık telefondan hasar kaydı sorgulama hizmetiyle yapılabiliyor. Telefonunuz üzerinden hasar arama yaparak müşteri temsilcisinden araç detay sorgulama, hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Araç alım satım işlemleri yapmadan önce, bir araç almaya karar verdikten sonra araç hakkında detaylı bilgi alabilmek için sorgulama yapmaktayız. Araç hakkındaki bilgiler aracın fiyatını doğrudan etkilemektedir. Örnek verecek olursak, Alacağımız aracın ufak bir çarpması bile fiyat olarak direk etkilemektedir. Hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama hizmetlerinden faydalanmak için iki yöntem bulunmaktadır.

Telefondan Hasar Kaydı Sorgulama Plakadan Yapılır mı?

Plakadan telefonla hasar kaydı sorgulama işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. 11890 numarasını aradığınızda plaka bilgisini Müşteri temsilcinizle paylaştıktan sonra hasar kaydı sorgulaması yapılarak gerekli bilgiler tarafınıza iletilmektedir. Hasar sorgulama hizmetinin yanı sıra detay sorgu, değişen parça sorgu sonuçlarına erişebilirsiniz.

Şaseden Hasar Sorgulama

Şaseden hasar sorgulama, detay sorgulama hizmetleri için şasi numaranızı yanınıza alarak 11890 numarasını aradığınızda, MT ile numarayı paylaştığınızda sorgulama sonucunu direk alabiliyorsunuz.

Telefon hasar kaydı sorgulama işleminizi sms atarak yapmakta zorlanıyorsanız telefonla arayıp da bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber günümüzde ortaya yeniklikler çıkmakta hizmetler kullanıcı dostu(kolay kullanılabilir) bir hal almaktadır.

Sitemiz içerisinde araçlar hakkında bütün bilgiler yer almaktadır. Borç sorgulama, hasar sorgulama , hgs sorgulama gibi konularda sizleri doğru yönlendirebilmek adına paylaşımlarda bulunmaktayız. Sorgulama işlemleri ücretlidir. Ücretsiz hasar kaydı sorgulama sms gibi başlıkları göz ardı etmenizde fayda var. Bu hizmetten kesinlikle hiç bir yerde ücretsiz olarak faydalanamazsınız.

Günümüzde araç sorgulama işlemleri bir hayli kolay hal almıştır. Araç hakkında geçmişe dönük bilgi sahibi olmak isteyen alıcılar telefonundan kolayca araç hasar sorgulama, araç detay sorgulama, değişen parça sorgulama işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin sunmuş olduğu bilgiler tarafınıza iletiliyor. Güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilmek için bu bilgiler araç alacak kişiye büyük oranda yardımcı oluyor. Almak istediğiniz aracın kaskolu süresi, hasar bilgileri gibi bir çok bilgiye kolayca erişebiliyorsunuz.

Araç almadan önce araç detay sorgulama işlemlerinizi yaparak bilgi sahibi olabilir ve bu bilgiler neticesinde güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 thoughts on “Telefondan Hasar Kaydı Sorgulama”