Araç hasar kaydı sorgulama, Araç değişen parça sorgulama, Araç detay sorgulama hizmetleri için hasar kaydı sorgulama işlemlerinizi telefonla öğrenebilirsiniz.

Kasko ve Hasar Kaydı Bilgisi Sorgulama

Kasko sorgulama ve hasar kaydı sorgulama işlemleri hakkında sitemizde sizlere sürekli olarak güncel bilgiler paylaşmaktayız. 2. El araç alırken sorgulama işlemi yapmak bizim yararımıza olacaktır. Araç hakkında 3 adet ana sorgulama hizmeti bulunmaktadır.

Araç hasar kaydı sorgulama: Araç daha önceden kaza yapması durumunda kaza tarihi, eksper raporu olup olmadığı, kaza tutarı gibi bilgilere sahip olabilirsiniz.

Araç detay sorgulama; Kasko sorgulama olarak geçtiğimiz kasko bilgisi bu sorgulama sonucunda öğrenilmektedir. Araç için kaskolu ve kaskosuz olduğu dönemleri bu sorgulamada öğrenebiliriz.

Değişen parça sorgulama; Kazalı araçlarda bildiğimiz üzere parça değişimi yapılması muhtemel. Kazalı araç servise gittiğinde araç hakkında değişen parçaları ve orjinal olup olmadığını bu sorgulama sayesinde öğrenebiliyoruz. Araçta hangi parçalar değişmiş, yerine ne tür parçalar takılmış kolaylıkla öğrenilebilinmekte.

2. El araç alırken sorgulama hizmetinden faydalanmak gerçekten rahatlık. Araç almadan veya pazarlık yapmadan önce plakadan araç sorgulama, veya sasi numarası ile araç sorgulama sorgulama işlemi yaptıktan sonra araç hakkında detaylı bilgilere sahip olacağımız için bu bilgiler bize destek olacak ve daha rahat bir alışveriş yapabileceğiz. Araçtan her ne kadar anlıyor olsanız da 11890 Alo hasar servisi’ni arayarak kontrol ettirmenin bir zararı olmaz.

11890 numarasını arayarak müşteri temsilcinizle görüştükten sonra sorgulama sonucunu SMS olarak da ücretsiz alabilirsiniz. Kolay ve kullanışlı bir hizmet. Mobil veya Sabit hatlardan dilediğiniz zaman 11890 numarasını arayarak hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir